Пецилієві

Пецилія плямиста (Platypoecilus maculatus)

Сімейство Пецилієві (Poeciliidae).

Пецилія мешкає  у водоймищах Південної Мексики і Гватемали. Основні місця її проживання ставки, болота, озера і лагуни. Тільки зрідка її можна зустріти в струмках і річках з повільною течією. Вперше пецилія була завезена до Європи в 1907 році, в Росії - з 1910 року.

 

Пецилія багатоколірна, мінлива пецилія, багатоколірна платіпецилія (Xiphophorus variatus)

Сімейство Пецилієві (Poecilidae).

Пецилія багатоколірна мешкає в низах річок Південної Америки. Вперше до Європи рибка була завезена в 1907 році, до Росії в 1957 році.

 

Моллінезія сфенопс, чорна моллінезія, малоплавникова пецилія, гострокрила моллінезія (Mollinesia sphenops, Poecilia sphenops)

Сімейство Пецилієві (Poecilidae).

Моллінезія сфенопс (чорна моллінезія, малоплавникова пецилія, гострокрила моллінезія) мешкає в прісних і солонуватих водоймищах США, Мексики і Колумбії.

 

Моллінезія парусна (Mollinesia velifera)

Сімейство Пецилієві (Poecilidae).

Батьківщиною моллінезії парусної є  злегка солоні дельти річок півострова Юкатан.

 

Моллінезія латіпінна, пецилія широкоплавникова, шарфова піцилія (Mollienesia latipinna, Poecilia Latipinna)

Сімейство Пецилієві (Poecilidae).

Моллінезія латіпінна мешкає в прісних і солонуватих гирлах річок і болотах південних і східних штатів США, Мексики. До Європи була завезена в 1913 році.

 

Моллінезія (Poecilia або Mollienesia)

Сімейство Пецилієві (Poeciliidae).

Ареал розповсюдження моллінезій дуже широкий. Причому природні місця проживання і ареали різних видів моллінезій, що включають як прісні, так і солонуваті, і навіть морські води, відрізняються один від одного. Моллінезія сфенопс мешкає у водоймищах від Мексики до Колумбії, Моллінезія латіпінна зустрічається в солонуватих водоймищах Вірджінії, Кароліни, Техасу та Флориди, а Моллінезія веліфера населяє тільки водоймища півострова Юкатан в Мексиці.

 

Мечоносець (Xiphophorus helleri)

Сімейство Пецилієві (Poeciliidae).

Мечоносець в природі мешкає в Центральній Америці, Південній Мексиці і Гватемалі. Зустрічається як в гірських річках з бурхливою течією, так і в їх низинах, а також в озерах, болотах, лагунах.

 

Лімія чорносмугова, горбата лімія (Poecilia nigrofasciata, Limia)

Сімейство Пецилієві (Poeciliidae).

Лімія чорносмугова (Poecilia nigrofasciata) мешкає в мілких прісних і солонуватих водоймищах з густою рослинністю на о. Гаїті (батьківщина лімії чорносмугової), Куби, Венесуели. До Росії вперше була привезена в 1965 році. На жаль широкого поширення у нас ця симпатична і витончена рибка не набула. У акваріумі приносить істотну користь - допомагає позбавитися від ряски швидко і радикально.

 

Лімія (пецилія) смугаста, крапчаста лімія, кубинська лімія (Poecilia vittata, Limia vitata)

Сімейство пецилієві (Poecilidae).

Лімія смугаста (крапчаста лімія, кубинська лімія) мешкає в прісних і солонуватих водоймищах (озера, струмки, мангрові болота, лагуни, глибоководні солончаки) Куби і о. Хувентуд.

 

Гуппі (Poecilia reticulata або Lebistes reticulata)

Сімейство Пецилієві (Poeciliidae).

Місце проживання гуппі в природі північна частина Південної Америки і о-ви Барбадос і Тринідад. Але в даний час в результаті штучної акліматизації ці рибки розповсюдилися по всіх континентах.

 

Альфаро бірюзовий, альфаро ножевидний (Alfaro cultratus)

Сімейство: Пецилієві (Poeciliidae).

Альфаро бірюзовий мешкає в мілких водоймищах, зокрема з солонуватою водою біля побережжя Карибського моря і північної частини басейну річки Амазонка в Бразилії.

 


наверх сторінки

Акваріумні рослини


Google пошук

Опитування

Подобається сайт?
 

Опитування

Що добавити на сайт?
 

Лічильники

Аква-ТОП Рейтинг аквариумных сайтов

Міні Чат

Реклама