Дорас Ейгенманна (Doras eigenmanni)

0

Сімейство бронякові або дорадові (Doradidae).

Батьківщиною дораса ейгенманна є тропічні водоймища Південної Америки (Бразилія, Болівія, Парагвай).


Цей вид, насправді, не належить до роду Doradidae - туди його віднесли, оскільки поки не можуть визначитися з його точною родовою приналежністю. На відміну від справжніх бронякових сомів (рід Doradidae), у цієї риби розгалужені вусики, і тому вона більше схожа на представників родів Opsodoras або Leptodoras.

Бронякових сомиків супроводжує сумнівна слава риб, яких в акваріумі взагалі не видно. Проте, є вийнятки, і Doras eigenmanni - один з них. Цю рибку можна бачити в акваріумі більшу частину дня на вільній поверхні піщаного дна. При цьому вигляд в них такий, ніби вони сплять. Та варто до них доторкнутися чи потривожити, як вони стрімко відпливають. Решту часу Дорас Ейгенманна ховається серед рослин, корчів і каменів.

Дораса Ейгенманна слід тримати тільки групою. Проте, необхідно мати на увазі, що п'яти екземплярам цих сомів (ростуть, до речі, до 10 см в довжину) знадобиться акваріум об'ємом біля 200 л.

Будучи всеїдними тваринами, ці сомики їдять навіть сухий корм. Рослини їх не цікавлять, тому акваріум можна спокійно прикрасити ними. Правда, в цьому випадку Ви, швидше за все, не побачите своїх вихованців, оскільки більшу частину часу вони будуть проводити в заростях рослин. У цих риб немає особливих вимог до якості води, що робить їх ідеальними мешканцями акваріума.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

наверх сторінки

Акваріумні рослини


Google пошук

Опитування

Подобається сайт?
 

Опитування

Що добавити на сайт?
 

Лічильники

Аква-ТОП Рейтинг аквариумных сайтов

Міні Чат

Реклама