Мілеус-луна (Myleus rubripinnis luna)

0

Сімейство Харацинові (Characidae).

Мілеус-луна мешкає в Південній Америці, в басейні річки Амазонки.


Мілеус-луна володіє трохи витягнутим в довжину, дисковидним тілом.  Очі великі. На сріблястому тілі розкидані жовто-оранжеві плями. Статеві відмінності: самка - блідіша за самця; самець - набуває яскравішого забарвлення під час нересту, анальний плавник у нього з вирізом. У висоту милеус-луна досягає 12 см.

Мілеус-луна миролюбна і зграєва рибка. Тримати її найкраще в групі від 5 особин і більше, з рибками середнього або великого розміру (дуже дрібні можуть бути з'їдені).

Для утримання мілеуса-луни необхідний акваріум об'ємом від 200 літрів із заростями рослин (тайландська папороть, яванський мох) і вільним місцем для плавання. Для грунту підходить крупний пісок або дрібний гравій. Параметри води для утримання мілеуса-луни: жорсткість до 5°, рн 5,8-6,8, температура 23-25 °С. Необхідна сильна фільтрація, аерація і щотижнева підміна до 20% води.

Мілеус-луна споживає рослинний (шпинат, фрукти, листя кропиви, салату, кульбаби), а також різний живий і комбінований корми.

Для розведення милеуса-луни необхідний нерестовик об'ємом не менше 150 літрів з яскравим освітленням, заростями рослин і темним дном.  Параметри води: жорсткість до 4°, рн 5,0-7,2, температура 23-27 °С.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

наверх сторінки

Акваріумні рослини


Google пошук

Опитування

Подобається сайт?
 

Опитування

Що добавити на сайт?
 

Лічильники

Аква-ТОП Рейтинг аквариумных сайтов

Міні Чат

Реклама