Дистиходус шестисмуговий, дистиходус-зебра (Distichodus sexfasciatus)

0

Сімейство: Харацинові (Characidae).

Дистиходус шестисмуговий мешкає в басейні річки Конго і в озері Таньганьїка.


У дистиходуса шестисмугового високе тіло лящовидної форми. Хвостовий плавник дволопатевий. Основний колір тіла жовтий із зеленуватим відтінком. Упоперек тіла проходять шість широких зеленувато-чорних смуг. Всі плавники яскраво-червоного кольору. Статеві відмінності: самець дрібніший і стрункіший за самку. У природі дистиходус шестисмуговий може досягати 70 см, в акваріумі до 25 см. Тривалість життя більше 10 років.

У дистиходуса шестсмугового часто спостерігаються прояви внутрішньо- і міжвидової агресії. Плаває рибка під кутом 30°. При небезпеці нахил пропадає і рибка швидко відпливає. В сусіди підбирають великих рухливих риб (наприклад, цихлід). Тримається дистиходус-зебра в нижньому шарі води.

Містити дистиходуса шестисмугового потрібно в акваріумі об'ємом від 50 літрів на одну особину з різними укриттями (корчі, камені, квіткові горщики). Всі висаджені для прикраси акваріума рослини (окрім яванського моху) з'їдатимуться дистиходусом. Параметри води для оптимального утримання: жорсткість до 10°, рн 6,0-7,5, температура 22-26 °С. Необхідні сильна фільтрація, аерація і щотижнева підміна до 30 % об'єму води. Проте все ж таки рекомендується проводити заміну щодня до 10 % об'єму води.

Дистиходус шестисмуговий споживає рослинний (40%) і живий (60%) корми.

Про розведення дистиходуса шестисмугового в акваріумі інформації немає. Як правило з'являються в наших акваріумах рибки імпортовані з Африки.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

наверх сторінки

Акваріумні рослини


Google пошук

Опитування

Подобається сайт?
 

Опитування

Що добавити на сайт?
 

Лічильники

Аква-ТОП Рейтинг аквариумных сайтов

Міні Чат

Реклама