Планування акваріума

0

У природі навколишнє середовище для риб є поєднанням води і різних укриттів, що знаходяться в ній, - рослин, каменів, коріння дерев і гілок. Головним чином, необхідно визначити, яке декоративне оформлення підходить для планованих до утримання риб. Для цього належить розглянути кожен вид риб окремо. Далі потрібно вибрати і купити відповідні матеріали і спроектувати бажане розташування вибраних елементів оформлення.

Об'єкти оформлення акваріума не повинні бути шкідливими для риб, тобто вони не повинні отруювати воду, міняти її хімічний склад (крім випадків, коли вони спеціально призначені для цього). Належить уникати поза сумнівом небезпечних предметів - наприклад, каменів з гострими краями або абразивними поверхнями. У деяких декоративних предметах є цікаві отвори або тріщини, що здаються рибам украй привабливими. Відомі випадки, коли риби, особливо перелякані, пробували заплисти в щілини, дуже вузькі для них. Схожі загрози завжди потрібно брати до уваги при виборі і установці об'єктів оформлення акваріума

Загальний акваріум, де утримуються риби з різних природних місць проживання, як правило, прикрашають набором з каменів, корчів і рослин.

Перш ніж ви приступите до облаштування свого акваріума, подумайте, яка конструкція була б ідеальною. Надзвичайно допомагає для цього схема, в якій були б відображені всі кам'яні конституції, коріння і рослини. Креслення допомагає створити уявлення про те, як виглядатиме акваріум в готовому вигляді.

  • Організуйте для Ваших риб достатню кількість укриттів. Особливо вони люблять печери, які легко можна спорудити з гальки або пористих порід.
  • Камені, що містять вапно або металя, не годяться. Купуйте камені, та й інші декаративні елементи в спеціалізованих зоомагазинах. Камені, що містять вапно, розпізнати дуже просто: вони піняться при капанні на них препарату SERA pH-мінус (SERA рн-minus).
  • Великі рослини повинні розміщуватися біля задньої стінки акваріума. У іншому випадку вони загороджуватимуть вигляд. На передньому плані бажано розміщувати малорослі і дерноутворюючі рослини.
  • Завдяки правильному декоративному оформленню технічні прилади залишаються укритими в акваріумі (фільтри, обігрівач і так далі). Таким чином, вони стають "невидимими" або, принаймні, не кидаються в очі. При цьому враховуйте, що обігрівач повинен омиватися водою, щоб тепло розподілялося рівномірно.
  • Сплануйте достатньо вільного місця для плавання рухливих риб.

вигляд акваріума зверху

(1) Рослини заднього плану
(2) рослини середнього плану
(3) рослини переднього плану

вигляд акваріума спереду

коричневий (у центрі) - декорації
чорний - внутрішній біофільтр
бежевий - акваріумний грунт
коричневий (знизу) - гравій-субстрат тривалої дії. Наприклад, sera floredepot

Що потрібно знати до купівлі акваріума
Вибір акваріума
Планування акваріума
Грунт в акваріумі
Оформлення акваріума. Задній фон, каміння, корчі та інше.
Акваріумні рослини
Світло і тепло в акваріумі
Вода в акваріумі
Аерація та фільтрація води в акваріумі
Встановлення акваріума. Запуск акваріума
Годування акваріумних рибок та корми
Догляд за акваріумом
Інвентар для догляду за акваріумом

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

наверх сторінки

Акваріумні рослини


Google пошук

Опитування

Подобається сайт?
 

Опитування

Що добавити на сайт?
 

Лічильники

Аква-ТОП Рейтинг аквариумных сайтов

Міні Чат

Реклама